REFERENCE

Střípky ohlasů mých přátel a klientů na naši vzájemnou spolupráci, při které jsem se stala průvodcem na cestě za uzdravením těla i duše zvířat a jejich majitelů.

Ráda bych ti poděkovala nejen za pomoc, ale i profesionální a zároveň lidský přístup. Obrátila jsem se na tebe, když jsem prožívala své těžké životní období (opustil mě tolik blízký člověk), do toho se mi ve výběhu vážně zranila moje 21-letá kobylka Maruška. Nejen, že jsi pomohla mé kobylce s léčením zraněného oka pomocí homeopatik, ale i mě osobně. Poprvé jsem se setkala s výrazem "bachovy esence". Zprvu jsem účinkům bachových esencí moc nevěřila, ale časem se ukázaly výsledky. Zjistila jsem, že jsem zase konečně mohla usnout a spát celou noc a také, že jsem dokázala zklidnit svoje slzy a emoce a pomalu se smířila se vším, co mě naráz potkalo.
Maruška a majitelka Jiřinka
Dřív se Eli moc nenechala od nikoho cizího pohladit, zvláště pokud to byl muž. Teď se to změnilo v tom, že přijde, očuchá si a dokonce se od někoho nechá pohladit. Už tolik neuhýbá, je spíš zvědavá, nevyštěkává. Rezervovanost k cizím lidem asi nezměním, ale už se tolik nebojí. Míň štěká na cizí lidi, dřív to dělala hodně ze strachu. Moc děkuji - kombinace bachovek a mého přístupu a trpělivosti už je znát a mám z toho velkou radost.
Eli a majitelka Hanka, http://malujemeshankou.cz/
S paní doktorkou jsme se seznámili přes internet, když naše fenka prodělala akutní zánět ledvin. Byla velice vstřícná, milá a velmi rychle nám navrhla termín konzultace. Vyslechla si potíže, které naši fenečku trápily, a navrhla nám homeopatickou léčbu. Homeopatika nám dorazila velmi rychle, na nic jsme nemuseli čekat. Kdykoliv jsme se potřebovali na něco zeptat, měli jsme tu možnost jí zavolat nebo napsat e-mail a vždy nám na vše odpověděla a poradila nám. Moc bychom jí tímto chtěli poděkovat za pomoc a čas, který nám věnovala. Paní doktorku všem doporučujeme. Ještě jednou děkujeme!
Beky a majitelka Andrea V.
Když jsem před 6ti lety pořídila mamce psa, s pejsky jsem neměla žádnou zkušenost a proto jsem volila zlatého retrívra ( říká se, že je to pes s klidnou a hodnou povahou ). Moje chyba při koupi byla, že jsem si ani nezjistila, zda jsou štěňátka socializovaná a nevyrůstali v nevhodných podmínkách. Když zavzpomínám jak byl celý vyděšení a jenom ležel a smutně koukal, nějaký náznak radosti vůbec nebyl. Po čase jsme začali s procházkami kde byl opět vyděšený, kňučel a vůbec se mu venku nelíbilo. Párkrát vyjel po kocourovi a po příbuzných, když ho provokovali. Jeden rok o Vánoce se s ním šel přítel pomazlit a z ničeho nic po něm vyjel a pokousal ho do obličeje. A co ted?... Uspat? Dát do útulku? Nebo mu dát ještě šanci? Bachovo kapky jsem znala už dříve ale nějak se mi to nezdálo, že by to mohlo fungovat. Zapátrala jsem na internetu a zjistila jsem, že paní doktorka Šárka je zaměřená na Bachovo kapky a homeopatika. Neváhala jsem a volala. Po konzultaci, kdy určila, které bylinky by mu mohli pomoci jsem je zakoupila. V životě mě snad nikdy nic víc nepřekvapilo jak takový účinek. Jessík je hravější, veselejší a usměvavější. Od té doby co touhle léčbou procházíme (cca třičtvrtě roku) je z něho jiný pes! Nemusí být jeho režim ale řídí se podle nás, a žádný projev agrese u něj nenastal. Strach z tísněných prostorů tam tedy stále je ale, věřím, že i tohle se časem odbourá. Zkoušeli jsme i kapky vysadit a fungoval suprově. Tím, že jsou to bylinky tak užíváme stále když vidím jak mu to dělá dobře. Jsem neskutečně ráda, za tuhle metodu léčení a ze své kladné zkušenosti mohu jen a jen doporučit!!
Jessi a majitela S.P.
Chci vám moc poděkovat za léčbu Čárlíčkova zlomeného ocasu, kdy jsem se tolik bála, že ho budeme muset nechat amputovat. Charlie je už starší pes a proto jsem byla vděčná, že jsme se operaci mohli vyhnout. Ocásek je už úplně v pořádku a dokonce už mu zarůstá srstí. Opravdu musím za sebe potvrdit, že homeopatika a bachovy esence jsou zázračný a účinný lék a ještě k tomu na přírodní bázi. Obdivuji Vaši práci a patří Vám za ni veliké DĚKUJI!
Charlie a majitelka Jiřina B.
Jsou nám tři týdny a máme se čile k světu. Tři týdny před naším narozením nám umřela babička, bylo to hodně zlé a naše maminka Jenny přestala žrát a komunikovat. Velice jí maminka Sisi chyběla a tak panička využila služby paní doktorky a ta naší mamince namíchala Bachovy květy. Maminka byla po nich klidnější a začala pomalu zase žrát. A pak jsme se narodily my, zdraví a velcí, a vše bylo zase v pořádku . Velký dík posílají prťata z Doksan.
štěňata Jenny a majitelka Jana D.
Problém našeho Bena bych popsala jako pes útěkář, kousal dospělé, štípal děti a byl závislák na "mamince" , Děkuji za namíchání bachovek, protože účinek byl viditelný už po 10-14 dnech a od té doby je od psa, ze kterého jsme byli nešťastní a pomalu mu hledali nový domov, nejlepší kámoš. Přestal hlavně štípat naše děti a kousat cizí lidi. Bachovy esence mu pomohli a po jejich užívání si pes uvědomil své místo ve smečce a přestal "škodit". Všem, kteří váhají je doporučuji. Kladné výsledky máme i u 7 letého syna, který byl vzteklý, nervózní a ukřičený.Výsledek se dostavil též po 14 dnech. Velmi vtipné bylo, když vyprávěl, že má kapičky od veteřinářky 🙂
Ben a majitelka Šárka
Chtěla bych se s Vámi podělit o můj příběh s kobylkou, která prodělala zánět průdušek. Na klinice zjistily, že má zánět způsobený Stafylokokem. Po kapačkách a různých lécích jsem si kobylku vezla domů, bohužel sehnat veterináře v terénu, který přijede kamkoliv je u nás hrozný problém. Hledala jsem po internetu, jak své kobylce co nejlépe pomoci a hlavně přírodní metodou. Popsala jsem paní doktorce Šárce její stav a byla jsem v úžasu, jaké mi poskytla rady a informace. Hrozně si cením jejího přístupu a času, který mi věnovala i když sama v té době měla úplně jiné starosti, protože se z ní stala čerstvá maminka. Po domluvě s ní jsem kobylce dávala spolu s antibiotiky Imunovet od Energyvetu na posílení imunity a potom jsme jí ještě přidaly Gynevet, aby se z ní všechno to špatné dostalo ven. Po třech týdnech přijela paní doktorka z kliniky, aby jí zkontrolovala a nechtěla věřit svým očím, jak se rychle uzdravila. Kobylka měla nádhernou srst po Gynevetu a po zánětu ani stopa.
majitelka P.L.