BYLINNÁ TERAPIE

Bylinky rostou všude kolem nás a nabízejí nám řešení pro řadu onemocnění, která mohou zvířata trápit. Můžete se rozhodnout použít už vyrobený bylinný koncentrát nebo začít používat bylinky, které si sami nasbíráte. Poradím vám, které bylinky jsou nejvhodnější a jak je používat.

Pro terapii konkrétního onemocnění vám pomůžu vybrat nejvhodnější bylinný přípravek Energyvet, nebo vašemu zvířeti vyberu směs bylin, které jsou snadno dostupné v našich luzích a hájích nebo k zakoupení v bylinkářstvích.

ENERGYVET je řada bylinných přípravků, které příznivě ovlivňují a harmonizují funkci jednotlivých orgánů a emoční projevy zvířete. 

HLAVNÍ PREPARÁTY se používají pro prevenci a harmonizaci funkcí zdravého orgánu, léčení akutních i chronických nemocí nebo pro práci s emocemi.

POMOCNÉ PREPARÁTY - Podobně jako hlavní preparáty se používají k prevenci i k léčbě už vyjádřených potíží. Mohou se používat dlouhodobě a lze je podávat i během březosti.

BYLINKY - Není bylina, aby na něco nebyla, říkávaly už naše babičky. Všude kolem nás rostou bylinky, které svými účinky pomáhají léčit různá onemocnění, včetně těch která trápí naše zvířata. Podle příznaků a povahy onemocnění vám vyberu vhodné bylinky a vysvětlím vám, jakým způsobem a v jakém dávkování je budete podávat.

PŘEJETE SI KONZULTACI OHLEDNĚ ZDRAVOTNÍHO STAVU VAŠEHO ZVÍŘETE A DOPORUČIT VHODNÉ BYLINKY K JEHO LÉČBĚ?

Nevíte, jestli je bylinná terapie pro vaše zvíře vhodná, nebo potřebujete s čímkoliv poradit? Zeptejte se mě.

Pokud vás blíže zajímá filozofie firmy Energy, můžete se s ní blíže seznámit na jejich stránkách: http://www.energyvet.cz